OFERTA SALONU OPTYCZNEGO

W naszym salonie kupią Państwo markowe oprawy okularowe dla dorosłych i dzieci, okulary przeciwsłoneczne, a także szkła okularowe.

Zaletą zakupu markowych opraw okularowych jest ich wysoka jakość, na którą składają się zazwyczaj lepsze tworzywa użyte do ich produkcji oraz dokładniejsze wykonanie. Czynniki te sprawiają, że takie okulary można nosić przez wiele lat, unikając zwłaszcza ścierania się zauszników. Do tego ostatniego dochodzi zazwyczaj w wyniku kontaktu z nakładanymi na długie włosy środkami chemicznymi oraz częstym dotykaniem okularów.

W ofercie posiadamy:

Produkty ZEISS

W naszym salonie optycznym w Siemianowicach Śląskich dostępne są produkty firmy Zeiss.

Kliknij aby zapoznać się z ofertą produktową.

Soczewki progresywne ZEISS

indywidualne i jedyne w swoim rodzaju – jak Ty.

Nasza szeroka gama soczewek progresywnych umożliwi Twojemu optykowi dobór okularów progresywnych o niespotykanej precyzji, dopasowanych do Twoich indywidualnych potrzeb. Najnowocześniejsza technologia komputerowa jest nieodzowna w badaniu wzroku i podczas centracji soczewek do Twoich oprawek. Bliskie, pośrednie i dalekie strefy widzenia są zintegrowane w jednej soczewce, co gwarantuje płynne przejście obrazu. Soczewki są dopasowane do kształtu twarzy, stylu życia, zawodu i nawyków widzenia danego użytkownika. Indywidualne i jedyne w swoim rodzaju – jak Ty.

Sprawdź ofertę na soczewki progresywne ZEISS

ZEISS DriveSafe

soczewki do codziennego użytkowania z dodatkowym atutem dla kierowców

Dobre widzenie to podstawa bezpieczeństwa podczas jazdy. Podczas prowadzenia samochodu nasze oczy pracują na wysokich obrotach: ciągle przenosimy wzrok pomiędzy jezdnią, nawigacją oraz lusterkami wstecznym i bocznymi. Niekorzystne warunki pogodowe lub oświetleniowe często utrudniają widzenie. Soczewki ZEISS DriveSafe – dostępne jako soczewki jednoogniskowe i progresywne – minimalizują obciążenie oczu podczas jazdy oraz zapewniają lepsze widzenie, dzięki czemu masz pewność, że bezpiecznie i bezstresowo dotrzesz do celu.

Sprawdź ofertę na soczewki DriveSafe

Soczewki ZEISS Office.

Wszystko w zasięgu wzroku.

Ludzie zauważają zmiany około 35 roku życia: nagle praca przed ekranem komputera i przenoszenie wzroku, np. z klawiatury na ekran lub z kalendarza na telefon, zaczyna bardziej obciążać ich oczy. Aby widzieć wyraźnie na każdą odległość, często nieświadomie przybierają niewygodną postawę ciała, np. pochylając się do przodu lub unosząc głowę. Ból pleców i szyi w połączeniu z suchymi lub łzawiącymi oczami to jedynie kilka z możliwych konsekwencji. Soczewki ZEISS Office pomagają uniknąć tego typu obciążenia dla oka: są dopasowane do szczególnych potrzeb wzrokowych danego użytkownika w pracy oraz w przeciwieństwie do soczewek do czytania lub progresywnych są zoptymalizowane pod kątem widzenia wszystkich wymaganych odległości podczas pracy przed ekranem komputera.

Sprawdź ofertę na soczewki Office

SOCZEWKI OKULAROWE

W przypadku szkieł okularowych znaczenie ma ich wysoka jakość. Z tego powodu wyselekcjonowaliśmy kilka firm, które zdaniem naszych optometrystów i okulistów oferują najlepsze produkty na rynku.

KOLEKCJA DLA NAJMŁODSZYCH

W naszych punktach sprzedaży znajdą Państwo oprawy okularowe dla dzieci w różnych wzorach i kolorach.

OKULARY PRZECIWSŁONECZNE

Okulary przeciwsłoneczne stały się współcześnie synonimem stylu, jednak warto nosić je także ze względu na zdrowie oczu. Promieniowanie słoneczne może przyczynić się do powstawania chorób zwyrodnieniowych spojówek lub plamki żółtej oraz późniejszej konieczności korekcji wzroku Jest ono szkodliwe jednak nie tylko latem, ale również zimą. W chłodniejsze miesiące promieniowanie odbite od śniegu ma tak samo szkodliwy wpływ na oczy jak to dostające się poprzez bezpośrednią ekspozycję na słońce. Dlatego też trzeba wybierać markowe oprawy okularowe z filtrami UV i właśnie takie modele znajdą Państwo w naszej ofercie.

SZKŁA OKULAROWE

W przypadku szkieł okularowych znaczenie ma ich wysoka jakość. Z tego powodu wyselekcjonowaliśmy kilka firm, które zdaniem naszych optometrystów i okulistów oferują najlepsze produkty na rynku.

Zajmujemy się badaniem krótkowzroczności